شرایط دریافت مجوز آهنگ ، ترانه ، آلبوم موسیقی

شرایط کلی اخذ و دریافت مجور ترانه و تک ترک و گرفتن مجوز آلبوم

ویژه شاعران , خوانندگان و اهالی موسیقی

1 : هیچ گونه تضمینی جهت دریافت قطعی مجوز برای آثار ارسالی کاربر وجود ندارد . آثار ارسالی ممکن است بنا به صلاحدید اداره ارشاد تایید یا رد شوند و یا نیاز به اصلاح داشته باشند.

تبصره 1 : در صورت تایید اثر مراحل تکمیل و شماره مجوز اثر برای صاحب اثر ارسال می شود.

تبصره 2 : در صورت رد اثر ،  کاربر می تواند یک اثر دیگری به عنوان جایگزین اثر رد شده ارسال نماید، در صورتی که اثر جایگزین رد یا تایید شود پرونده بسته و اثر دیگری جایگزین نخواهد شد. در صورتی که اثر به دلیل مشکلات صلاحیت فردی و یا حراستی رد شود امکان جایگزینی اثر دیگر وجود ندارد.

تبصره 3 : در صورتی که اثر نیاز به اصلاح داشته باشد، اثر باید توسط کاربر ویرایش شود ، اصلاحات اثر تا زمانی که اثر تایید یا رد شود به صورت رایگان انجام خواهد گرفت. در هر مرحله ایی که اثر تایید و یا رد شود پرونده آن اثر بسته و پرونده جدید باز خواهد شد.

2 : زمان دریافت مجوز کاملا وابسته به اداره ارشاد می باشد و این زمان معمولا بین دو تا چهار هفته متغیر می باشد، گاهی به دلایل مختلف از سوی اداره ارشاد این زمان افزایش می یابد و به محض دریافت جواب اثر نتیجه به کاربر اطلاع رسانی می شود.

3 : در صورتی که اثری از شما در سایت رادیو جوان وجود دارد قبل از هر اقدامی باید جهت حدف آن از سایت رادیو جوان اقدام کنید ، در صورت عدم موفقیت حدف آثار از سایت باید به صورت حضوری به اداره ارشاد مرکزی مراجعه و در این خصوص تعهد دهید و سپس می توانید برای دریافت مجوز اقدام کنید.

4 : آثاری که برای دریافت مجوز ارسال می نمایید تا قبل از دریافت مجوز به هیچ عنوان نباید در فضای مجازی منتشر شده باشند ، در غیر این صورت از سوی اداره ارشاد رد خواهند شد ، در صورتی که قبلا اثری را در فضای مجازی منتشر کرده اید و اکنون می خواهید برای دریافت مجوز آن اقدام نمایید ابتدا باید به اداره ارشاد مراجعه و در این خصوص تعهد دهید و سپس برای دریافت مجوز اقدام نمایید.

از طریق آی دی تلگرام یا عضویت در سیستم ثبت سفارش و یا از طریق تماس با مسئول هماهنگی سامانه می توانید سئوالات  خود را مطرح و سفارشات دریافت مجوز خود را ارسال نمائید.

شماره همراه ، واتس آپ و تلگرام مسئول هماهنگی سامانه : 09140258973

برای ارسال پیام در تلگرام کلیک کنید :

شرایط دریافت مجوز آهنگ ، ترانه ، آلبوم موسیقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *